KomunikatyMPP2019

MPP2019 – komunikat techniczny nr 1

Przedstawiamy podstawowe informacje na temat przebiegu imprezy

BIURO IMPREZY
Domek Latarnika pod latarnią morską w Helu.
Zapraszamy w piątek i w sobotę przed startem.
Godziny otwarcia prześlemy w kolejnym komunikacie.

BAGAŻ NA METĘ
Tak, zabierzemy Wasz bagaż na Głodówkę. Przygotujcie jedną torbę, plecak lub sakwę. Waga do 6 kg, objętość do 10 litrów. Z uwagi na możliwości transportowe będziemy tych ograniczeń pilnować jak niektóre linie lotnicze ;). Liczymy na Wasze zrozumienie.

MONITORING GPS
Zapewniamy urządzenia do monitoringu na czas trwania imprezy. Wasze poczynania będzie można śledzić w internecie. Link do śledzenia podamy w kolejnym komunikacie.

UBEZPIECZENIE
Każdy uczestnik na czas trwania MPP2019 objęty jest Polisą Ubezpieczenia NNW zawartą w PZU.

START:
14 września o godzinie 9:00, Latarnia Morska w Helu.
Startujemy jedną grupą, peleton jest eskortowany przez Policję do Władysławowa. Dokładne zasady przejazdu honorowego podamy w kolejnym komunikacie.

TRASA:
mpp.kolo-ultra-pl/trasa
W najbliższych dwóch tygodniach będziemy objeżdżać trasę. Mogą (ale nie muszą) pojawić się zmiany w przebiegu. O ewentualnych zmianach poinformujemy w kolejnym komunikacie technicznym.

LIMIT CZASU
72 godziny

FORMUŁA
Osoby startujące po raz pierwszy w MPP – prosimy o zapoznanie się z dokumentem umieszczonym pod adresem: Dla startujących po raz pierwszy
Osoby startujące po raz kolejny w MPP – prosimy o zapoznanie się z dokumentem umieszczonym pod adresem: Dla startujących po raz kolejny

Wszystkich startujących zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem.

Dla przypomnienia przytoczmy też kilka haseł z Regulaminu:
MPP jest maratonem o charakterze samowystarczalnym(…) uzupełnianie zapasów i odpoczynek możliwy jest tylko i wyłącznie w obiektach infrastruktury dostępnych dla każdego startującego.(…) zakaz korzystania z innych środków transportu niż rower (…) Zabronione są (…) jazda „na kole” rowerzysty innego niż uczestnik Maratonu (…) korzystanie z własnego auta technicznego (…)noclegi u znajomych i rodziny, przepaki oraz wszelka pomoc zewnętrzna.

META
Na pokonanie trasy macie 72 godziny. Czekamy na Was w Schronisku Głodówka do wtorku 17 września, do godziny 9:00. Dla każdego mamy MEDAL i ciepły posiłek.